Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sipariş / Kargo
 • Sipariş İptali

  Siparişlerinizi kargoya verilmeden önce iptal edebilirsiniz. Siparişlerinizi iptal etmek için, site ana sayfasında, 'Hesabım Menusu'nda bulunan 'Siparişlerim' linkinden ilgili sipariş numarası ile 'Müşteri Hizmetleri' ile irtibata geçtiğinizde, iptalleriniz gerçekleştirilecektir. 

  Sipariş edildikten sonra malın hem sitemizde hem de üretici-ithalatçı veya toptancı firmalarda da tükenmesi nedeniyle temin edilememesi durumunda 24 saat içinde sipariş bedeliniz iade edilir. 

 • Kargo

  Siparişi verilen ürünler en geç 7-10 gün içerisinde kargoya verilmektedir. Ürününüz  Kargoya verildiğinde mail adresinize bilgilendirme mesajı gönderilir. Ürünler 'MNG Kargo' ile teslim edilmektedir.

  Kargonuzun durumunu öğrenmek için, Üye Girişinden Sonra 'Hesabım Menüsünde' Bulunan 'Siparişleriniz' Linkini Tıklamanız Gerekmektedir. Bilgi Almak istediğiniz Sipariş Nosunu Tıklayınız ve Açılan Sayfada, Teslimat Bölümünde bulunan Gönderi Numarasını Tıkladığınızda Kargonuzun Bilgi Sayfasına Ulaşacaksınız.

  (Not : Kargo Gönderi Bilgisine, Kargonuz Tarfımızdan Gönderildikten sonra 6-12 saat içinde ulaşılabilmektedir. Kargo Firmasının Sisteme Girişi Beklenmelidir. )

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.